Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Abonyi utca 21.

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • főkönyvi egyeztetések;
  • pályázatok elkülönített könyvelésének egyeztetése;
  • társosztályok gazdasági eseményeinek egyeztetése a költséghelyes kimutatások alapján;
  • az osztályvezető részére szakmai asszisztencia biztosítása;
  • banki könyvelés;
  • adóbevallások összeállítása;
  • egyéb könyvelési feladatok

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • kettős könyvviteli rendszerben megszerzett legalább 10 aktív év munkatapasztalat;
  • vállalati környezetben megszerzett legalább 5 aktív év munkatapasztalat;
  • kettős könyvviteli program(ok) felhasználói szintű ismerete;
  • MS Excel, Word haladó szintű ismerete;
  • adóbevallások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
  • bérszámfejtési ismeretek;
  • bérekkel kapcsolatos adóbevallások, adatszolgáltatások összeállításában szerzett széles körű tapasztalat;
  • a Magyarországi Református Egyház értékeinek tisztelete;
  • készség az egyházi szakterület speciális szabályozási környezetének megismerésére;
  • pozitív, nyitott, nyugodt, türelmes személyiség;
  • precizitás, a részletek iránti figyelem és elkötelezettség;
  • kitartó, a probléma megoldására fókuszáló hozzáállás;
  • készség a tanulásra

Előnyt jelent

  • a Magyarországi Református Egyházhoz tartozó valamely szervezet számvitelében szerzett tapasztalat;
  • nonprofit szféra számvitelében szerzett jártasság;
  • TB ügyintézői képesítés

Amit kínálunk

  • Magyarország egyik legnagyobb, történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések)
  • esztétikus munkakörnyezet, mobiltelefon, laptop
  • jó hangulatú, összetartó, egymásra odafigyelő és egymást segítő munkatársi csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testülete a Zsinat. Munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, külügyi és pályázati területeken. A Pénzügyi és Számviteli Osztályra keressük új munkatársunkat könyvelői munkakörben, 6–8 órás munkaidőben, akár azonnali munkakezdéssel.

Az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni